B32653A4155J000
EPCOSEPCOS
B32653A4155J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A4155J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32653A4155J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A4155J000
Številka dela B32653A4155J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91682 pcs Podatkovni list B32653A4155J000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32653A4155J
B32653A4155J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.161" (29.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1.5µF