B32653A7223J000
EPCOSEPCOS
B32653A7223J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A7223J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32653A7223J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A7223J000
Številka dela B32653A7223J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137852 pcs Podatkovni list B32653A7223J000.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-6886
B32653A7223J
B32653A7223J-ND
B32653A7223J000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.022µF