B32654A0105K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32654A0105K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32654A0105K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32654A0105K000
Številka dela B32654A0105K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39171 pcs Podatkovni list B32654A0105K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Serija B32654
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32654A 105K
B32654A105K
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.220" (31.00mm)
Lastnosti Low ESL Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1µF