B32654A3275K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32654A3275K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32654A3275K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32654A3275K000
Številka dela B32654A3275K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81646 pcs Podatkovni list B32654A3275K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32654 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32654A3275K
B32654A3275K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2.7µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2.7µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT