B32654A6684J000
EPCOSEPCOS
B32654A6684J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32654A6684J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32654A6684J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32654A6684J000
Številka dela B32654A6684J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66181 pcs Podatkovni list B32654A6684J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serija B32654
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-6894
B32654A6684J
B32654A6684J-ND
B32654A6684J000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.68µF