B32656J2154J000
pregled izdelka
Številka dela: B32656J2154J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32656J2154J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656J2154J000
Številka dela B32656J2154J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21865 pcs Podatkovni list B32656J2154J000.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm) Serija B32656
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32656J2154J
B32656J2154J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.15µF