B32656S0105K564
pregled izdelka
Številka dela: B32656S0105K564
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 1KVDC SCREW
Podatkovni listi: B32656S0105K564.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S0105K564
Številka dela B32656S0105K564 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16421 pcs Podatkovni list B32656S0105K564.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 480V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Serija B32656S Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Box
Druga imena 495-76873
B32656S 105K564
B32656S0105K564-ND
B32656S105K564
B32656S105K564-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Zmogljivost 1µF