B32656S0125K577
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656S0125K577
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC R BOX
Podatkovni listi: B32656S0125K577.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S0125K577
Številka dela B32656S0125K577 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC R BOX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13355 pcs Podatkovni list B32656S0125K577.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 480V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32656S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box Druga imena B32656S 125K577
B32656S125K577
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.457" (37.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1.2µF Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 1.2µF Aplikacije Snubber