B32656S0205K561
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656S0205K561
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2UF 10% 1KVDC SCREW
Podatkovni listi: B32656S0205K561.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S0205K561
Številka dela B32656S0205K561 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2UF 10% 1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6409 pcs Podatkovni list B32656S0205K561.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 480V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Serija B32656S Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Box
Druga imena B32656S 205K561
B32656S205K561
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.004" (25.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Dielektrični material - natančen opis 2µF Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Rectangular Box
Zmogljivost 2µF Aplikacije Snubber