B32656S1684K566
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656S1684K566
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 1.7KVDC R BOX
Podatkovni listi: B32656S1684K566.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656S1684K566
Številka dela B32656S1684K566 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 1.7KVDC R BOX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8338 pcs Podatkovni list B32656S1684K566.pdf
Voltage Rating - DC 1700V (1.7kV) Voltage Rating - AC 750V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija B32656S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.945" (24.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) Lastnosti Low ESL
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Zmogljivost 0.68µF