B32671L0472J000
EPCOSEPCOS
B32671L0472J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32671L0472J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32671L0472J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32671L0472J000
Številka dela B32671L0472J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 450634 pcs Podatkovni list B32671L0472J000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32671L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3197
B32671L 472J
B32671L0472J
B32671L472J
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 4700pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 4700pF