B32671L1272K000
EPCOSEPCOS
B32671L1272K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32671L1272K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2700PF 10% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32671L1272K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32671L1272K000
Številka dela B32671L1272K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2700PF 10% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393721 pcs Podatkovni list B32671L1272K000.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32671L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32671L1272K
B32671L1272K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2700pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 2700pF