B32671P4224K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32671P4224K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Podatkovni listi: B32671P4224K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32671P4224K289
Številka dela B32671P4224K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175818 pcs Podatkovni list B32671P4224K289.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32671P
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Power Factor Correction (PFC)