B32671P4684K000
EPCOSEPCOS
B32671P4684K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32671P4684K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Podatkovni listi: B32671P4684K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32671P4684K000
Številka dela B32671P4684K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119318 pcs Podatkovni list B32671P4684K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Serija B32671P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4730
B32671P4684K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.68µF