B32672L0104J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L0104J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672L0104J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L0104J000
Številka dela B32672L0104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211706 pcs Podatkovni list B32672L0104J000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-76826
B32672L 104J
B32672L0104J000-ND
B32672L104J
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF