B32672L6104K000
EPCOSEPCOS
B32672L6104K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L6104K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672L6104K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L6104K000
Številka dela B32672L6104K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 335696 pcs Podatkovni list B32672L6104K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-76525
B32672L6104K
B32672L6104K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF