B32672L7153J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L7153J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 5% RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L7153J289
Številka dela B32672L7153J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281793 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija - Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.015µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT