B32672L8103J000
EPCOSEPCOS
B32672L8103J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L8103J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672L8103J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L8103J000
Številka dela B32672L8103J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210302 pcs Podatkovni list B32672L8103J000.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3232
B32672L8103J
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 10000pF