B32672L8472J289
EPCOSEPCOS
B32672L8472J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L8472J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672L8472J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4680 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L8472J289
Številka dela B32672L8472J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 334259 pcs Podatkovni list B32672L8472J289.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT