B32672Z4105K000
EPCOSEPCOS
B32672Z4105K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z4105K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672Z4105K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z4105K000
Številka dela B32672Z4105K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158391 pcs Podatkovni list B32672Z4105K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7067
B32672Z4105K
B32672Z4105K-ND
B32672Z4105K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 220V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1µF