B32674D3685K000
EPCOSEPCOS
B32674D3685K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32674D3685K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 10% 300VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32674D3685K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32674D3685K000
Številka dela B32674D3685K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 300VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57106 pcs Podatkovni list B32674D3685K000.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Serija B32674
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-2912
B32674D3685K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.083" (27.50mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 6.8µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije DC Link, DC Filtering