B32674F8225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32674F8225K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 10% 1.05KVDC RAD
Podatkovni listi: B32674F8225K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32674F8225K000
Številka dela B32674F8225K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 1.05KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51719 pcs Podatkovni list B32674F8225K000.pdf
Voltage Rating - DC 1050V (1.05kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32674 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32674F8225K
B32674F8225K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2.2µF Film Capacitor 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije DC Link, DC Filtering