B32676E3256J000
EPCOSEPCOS
B32676E3256J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676E3256J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 25UF 5% 300VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32676E3256J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676E3256J000
Številka dela B32676E3256J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 5% 300VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15992 pcs Podatkovni list B32676E3256J000.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32676 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32676E3256J
B32676E3256J-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 25µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 25µF Aplikacije DC Link, DC Filtering