B32676E6335K000
EPCOSEPCOS
B32676E6335K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676E6335K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32676E6335K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676E6335K000
Številka dela B32676E6335K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39511 pcs Podatkovni list B32676E6335K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) Serija B32676
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-2969
B32676E6335K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.122" (28.50mm)
Lastnosti Long Life Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 3.3µF