B32678G4356K000
EPCOSEPCOS
B32678G4356K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32678G4356K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 35UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32678G4356K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32678G4356K000
Številka dela B32678G4356K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 35UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11770 pcs Podatkovni list B32678G4356K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija B32678
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3011
B32678G4356K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.8 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 35µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 35µF Aplikacije DC Link, DC Filtering