B32683A6683J189
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B32683A6683J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32683A6683J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32683A6683J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32683A6683J189
Številka dela B32683A6683J189 Proizvajalec EPCOS (TDK)
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56678 pcs Podatkovni list B32683A6683J189.pdf
Voltage Rating - DC 300V Toleranca 0.068µF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.886" (22.50mm)
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B32683
Polarizacija Radial Druga imena 495-7346-6
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Številka izdelka proizvajalca B32683A6683J189 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.649" (16.50mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.068µF ±5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Tok - puščanje 630V