B32686S0684K563
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32686S0684K563
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC R BOX
Podatkovni listi: B32686S0684K563.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
96 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32686S0684K563
Številka dela B32686S0684K563 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC R BOX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11143 pcs Podatkovni list B32686S0684K563.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija B32686S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box Druga imena B32686S 684K563
B32686S684K563
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 2.244" (57.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Snubber