B32686S7224J565
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32686S7224J565
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW
Podatkovni listi: B32686S7224J565.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
128 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32686S7224J565
Številka dela B32686S7224J565 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11355 pcs Podatkovni list B32686S7224J565.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±5% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm) Serija B32686S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Zmogljivost 0.22µF