B32758G2706K000
EPCOSEPCOS
B32758G2706K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32758G2706K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 70UF 10% 500VDC RAD 4LD
Podatkovni listi: B32758G2706K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32758G2706K000
Številka dela B32758G2706K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 70UF 10% 500VDC RAD 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9289 pcs Podatkovni list B32758G2706K000.pdf
Voltage Rating - DC 500V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm) Serija B32758
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena 495-76096
B32758G2706K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.6 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 70µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Zmogljivost 70µF