B32776E1106K000
EPCOSEPCOS
B32776E1106K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776E1106K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10UF 10% 1.3KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776E1106K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776E1106K000
Številka dela B32776E1106K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 1.3KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17041 pcs Podatkovni list B32776E1106K000.pdf
Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32776E1106K
B32776E1106K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 9.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10µF Aplikacije DC Link, DC Filtering