B32776E5356J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776E5356J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776E5356J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776E5356J000
Številka dela B32776E5356J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10933 pcs Podatkovni list B32776E5356J000.pdf
Voltage Rating - DC 575V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32776E5356J
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 35µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 35µF Aplikacije DC Link, DC Filtering