B32776G0206K000
EPCOSEPCOS
B32776G0206K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776G0206K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 20UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776G0206K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776G0206K000
Številka dela B32776G0206K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 20UF 10% 1.1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11410 pcs Podatkovni list B32776G0206K000.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3936
B32776G 206K
B32776G0206K
B32776G206K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 20µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 20µF Aplikacije DC Link, DC Filtering