B32776G8156J000
EPCOSEPCOS
B32776G8156J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776G8156J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 15UF 5% 800VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776G8156J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776G8156J000
Številka dela B32776G8156J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 15UF 5% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18219 pcs Podatkovni list B32776G8156J000.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32776G8156J
B32776G8156J-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 9.6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 15µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 15µF Aplikacije DC Link, DC Filtering