B32776T9505K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776T9505K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 5UF 10% 900VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776T9505K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776T9505K000
Številka dela B32776T9505K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5UF 10% 900VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30433 pcs Podatkovni list B32776T9505K000.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32776T9505K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 26.1 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering