B32796E2256K
EPCOSEPCOS
B32796E2256K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32796E2256K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 25UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32796E2256K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32796E2256K
Številka dela B32796E2256K Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 25UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11767 pcs Podatkovni list B32796E2256K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Serija B32796
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4144
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 25µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 25µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression