B32911A5102K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32911A5102K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32911A5102K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32911A5102K000
Številka dela B32911A5102K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4964 pcs Podatkovni list B32911A5102K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 530V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32911
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32911A5102K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 1000pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 1000pF