B32912A3104K289
EPCOSEPCOS
B32912A3104K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32912A3104K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 760VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32912A3104K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32912A3104K289
Številka dela B32912A3104K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 760VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181987 pcs Podatkovni list B32912A3104K289.pdf
Voltage Rating - DC 760V Voltage Rating - AC 330V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32912
Ocene X1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije EMI, RFI Suppression