B32913A3474K289
EPCOSEPCOS
B32913A3474K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32913A3474K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD
Podatkovni listi: B32913A3474K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32913A3474K289
Številka dela B32913A3474K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90655 pcs Podatkovni list B32913A3474K289.pdf
Voltage Rating - DC 760V Voltage Rating - AC 330V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Serija B32913
Ocene X1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije EMI, RFI Suppression