B32914B5474K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32914B5474K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32914B5474K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32914B5474K000
Številka dela B32914B5474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54261 pcs Podatkovni list B32914B5474K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 530V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) Serija B32914
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32914B5474K
B32914B5474K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF