B32921C3104M289
EPCOSEPCOS
B32921C3104M289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32921C3104M289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL
Podatkovni listi: B32921C3104M289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
680 pcs
1360 pcs
2040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32921C3104M289
Številka dela B32921C3104M289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692031 pcs Podatkovni list B32921C3104M289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija B32921
Ocene X2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4427-3
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 0.1µF