B32921C3333K289
EPCOSEPCOS
B32921C3333K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32921C3333K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 305VAC RAD
Podatkovni listi: B32921C3333K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32921C3333K289
Številka dela B32921C3333K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 305VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462204 pcs Podatkovni list B32921C3333K289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32921
Ocene X2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 0.033µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije EMI, RFI Suppression