B32922C3474K289
EPCOSEPCOS
B32922C3474K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32922C3474K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Podatkovni listi: B32922C3474K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32922C3474K289
Številka dela B32922C3474K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98948 pcs Podatkovni list B32922C3474K289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32922
Ocene X2 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-76977-1
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 0.47µF