B32923C3474M189
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B32923C3474M189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32923C3474M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
Podatkovni listi: B32923C3474M189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32923C3474M189
Številka dela B32923C3474M189 Proizvajalec EPCOS (TDK)
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109579 pcs Podatkovni list B32923C3474M189.pdf
Voltage Rating - DC 305V Toleranca 0.47µF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.886" (22.50mm)
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija Automotive, AEC-Q200, B32923
RoHS Status Digi-Reel® Ripple Current - nizka frekvenca EMI, RFI Suppression
Polarizacija Radial Druga imena 495-7094-6
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca B32923C3474M189
Lifetime @ Temp. - Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti X2 Safety Rated Razširjen opis 0.47µF ±20% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Dielektrični premer Polypropylene (PP)
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Tok - puščanje -