B32924B4185K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32924B4185K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.8UF 10% 650VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32924B4185K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
880 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32924B4185K000
Številka dela B32924B4185K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.8UF 10% 650VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27292 pcs Podatkovni list B32924B4185K000.pdf
Voltage Rating - DC 650V Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm) Serija B32924*4
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32924B4185K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 1.8µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 1.8µF