B32924E3225M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32924E3225M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
Podatkovni listi: B32924E3225M189.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32924E3225M189
Številka dela B32924E3225M189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5409 pcs Podatkovni list B32924E3225M189.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Serija B32924 Ocene X2
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 2.2µF