B32926B4335K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32926B4335K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 650VDC RAD 4LD
Podatkovni listi: B32926B4335K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32926B4335K000
Številka dela B32926B4335K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 650VDC RAD 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5627 pcs Podatkovni list B32926B4335K000.pdf
Voltage Rating - DC 650V Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32924*4
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena B32926B4335K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads Zmogljivost 3.3µF