B33331V7126J080
EPCOSEPCOS
B33331V7126J080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B33331V7126J080
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 12UF 5% 460VAC RADIAL
Podatkovni listi: B33331V7126J080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B33331V7126J080
Številka dela B33331V7126J080 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 12UF 5% 460VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22281 pcs Podatkovni list B33331V7126J080.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 460V
Toleranca ±5% Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Velikost / dimenzija 1.594" Dia (40.50mm) Serija B33331V
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-77219
B33331V7126J 80
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.638" (67.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 12µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 12µF