B33364A5305J050
EPCOSEPCOS
B33364A5305J050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B33364A5305J050
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3UF 5% 440VAC QC TERM
Podatkovni listi: B33364A5305J050.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B33364A5305J050
Številka dela B33364A5305J050 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3UF 5% 440VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5890 pcs Podatkovni list B33364A5305J050.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 440V
Toleranca ±5% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 2.028" L x 1.240" W (51.50mm x 31.50mm) Serija CBB66
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-4333
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 3µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP) Radial, Can Zmogljivost 3µF