B37641K7225K62
EPCOSEPCOS
B37641K7225K62 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37641K7225K62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0805
Podatkovni listi: B37641K7225K62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37641K7225K62
Številka dela B37641K7225K62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4236 pcs Podatkovni list B37641K7225K62.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija B37641K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 495-1903-2
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2.2µF