B37871K5102J070
EPCOSEPCOS
B37871K5102J070 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37871K5102J070
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: B37871K5102J070.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37871K5102J070
Številka dela B37871K5102J070 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 1000PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5923 pcs Podatkovni list B37871K5102J070.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija B37871K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena B37871K5102J 70
B37871K5102J70
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF